.::. Kurumsal Kimlik .::.

 

ÖZKONYALI; Tarım makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tarım Makinaları ihtiyacı alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım sektöründe makinaya duyulan ihtiyaca kaliteli ürünlerimizle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Konya'da Tarım makinaları ve ziraat aletleri  imalat ve pazarlama sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

İmalatını ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimiz arasında;

Hidrolik Traktör kepçesi, Römork, harman makinası,depolu harman makinası, saman ve pancar selesi, Gübre serpme Makinası, hidrolik merdane, Tesviye Küreği, Rotatiller, Mısır Slaj Makinası, Yem Karma Makinası, yem kırma Makinası, Yem Ezme Makinası,  İlaçlama Makinası, Ot Toplama Tırmığı, Çayır Biçme Makinası, Yükleme Çubuğu, Hububat Helezonu, Kültüvatör, Saman Aspiratörü, Harman Makinası, Frezeli Çapa Makinası, Saman Turbosu, Hububat Mibzeri, Çizel, Su Tankeri ve diğer zirai alet ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

MİSYONUMUZ;

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak, hizmet verdiği sektörde Kalite, Güven, Uzman ekip ve İstikrarın yanında Dünya’nın ve Türkiye’nin en güvenilir markalarıyla el ele sorunsuz ürün ve yüksek hizmet kalitesi

VİZYONUMUZ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.